Obecnie Hotel Seidorf poszukuje pracowników na stanowiska:

  • Specjalisty d/s sprzedaży
  • Specjalisty d/s marketingu
  • Pokojowej
  • Kelnera
  • Kucharza

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@seidorf.pl oraz umieszczenie klauzuli oświadczenia
wyrażenia zgody. Dokumenty, które nie posiadają klauzuli
nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Hotel zastrzega sobie możliwość kontaktowania się
z wybranymi kandydatami.

Recepcjonista

stanowisko pracy

Główne obowiązki:

• profesjonalna obsługa gości
• meldowanie gości, pobieranie płatności za pobyt, wystawianie FV
• przyjmowanie rezerwacji oraz sprzedaż miejsc noclegowych
• obsługa urządzeń biurowych oraz terminala kart płatniczych

Nasze oczekiwania:
• praktyczna znajomość programów hotelowych oraz MS Office
• biegła znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• wysoka kultura osobista
• determinacja w osiąganiu jak najlepszych rezultatów
• samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• przyjazną atmosferę pracy
• możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej

Pokojowa

• utrzymanie porządku i czystości w apartamentach
• utrzymywanie porządku i czystości w częściach wspólnych Hotelu

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obiekcie hotelowym

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?